KINETICS

KINETICS,

Rīga - Grīziņkalns

Pēdējo reizi manīts: 2019-05-24 10:51:55     Unikālie skatījumi 2799

Par mani

Jāņa Asara iela 9, Rīga, LV-1009, Latvija

371-291-*** (Parādīt numuru)

PROFESIONĀLI

Jau no pirmās dienas mēs radām produktus profesionāļiem. Mūsu veiksmes pamats ir mūsu laboratorija. Katru mēnesi mūsu ķīmiķi rada vairākus simtus formulu, kuras pēc tam testē mūsu starptautiskie pasniedzēji. Tikai tās formulas, kuras atzītas par nevainojamām, nonāk tirgū.

DIZAINA

Mēs... Skatīt visu aprakstu


Mani jaunumi

BOSS UP24.05.2019.

BOSS UP 

VASARA 2019

Kolekcija ar astoņiem soilgtiem un jauniem toņiem. Visi kolekcijas toņi pieejami gan SolarGel nagu laku, gan Shield želejlaku sistēmās.

 

Tu esi tā, kas noteiks savas dzīves virzienu. Esi pati sev boss un sāc veikt izmaiņas – drosme un empātija būs tavi lielākie soļi uz priekšu.
Katrā no mums dzīvo vēlme sevi pierādīt, darīt to, ko mēs nekad neesam darījuši. Izvirzīt mērķus ne vienmēr nozīmē trofejas uz pjedestāla, bet tas nozīmē visu to piedzīvojumu, kas noveda tevi līdz tam pirmajam brīdim, kad saulainā rītā atvēri acis un saprati, ka tu lidosi augstu. Iedvesmo un pieņem citus, uzdrīksties un izaicini, klausies un topi uzklausīts. Neslēp to adrenalīna sārtumu, tas tev perfekti piestāv. Uzdrošinies būt tu pati, pat ja nejūties piederoša. Drīz tu atradīsi savus dvēseles radiniekus. Būs nepieciešams laiks, bet Tu tiksi ar visu galā, jo meitenes tā var, vienmēr.

Nekad nebeidzamās cīņas ar tavu ego un kopīgajām kaislībām dažkārt noved pie asām izjūtām. Bet tev pieder šis brīdis. Nezaudē to dzirksteli sevī un izdari iesākto līdz galam!


PRO SPA PEDICURE03.04.2019.

JAUNUMS • PRO SPA PEDIKĪRA LĪNIJA

Pat problemātiskas pēdas ir pelnījušas aprūpi. Mūsu mērķis bija radīt luksusa pedikīra līniju, kura vienlaikus risina pēdu problēmas. Mēs šajā līnijā savienojām sastāvdaļas, kurām piemīt dziedinošs efekts, ar patīkamu un vieglu tekstūru. Un kā īpašo pieskārienu pievienojām mūsu raksturīgo aromātu no Grasas Francijā.

• PRO SPA pedikīra līnijā ietilpst 5 jauni produkti:

◾️CALLUS REMOVER GEL;
◾️CALLUS REMOVER LIQUID;
◾️CREAM PEEL;
◾️HEALING CREAM ;
◾️LIGHT CREAM.

Augsta aktīvo vielu koncentrācija.

Urea, Kaviāra laima ekstrakts, Šī sviests, Argana eļļa un Pienskābe augstai efektivitātei.

Risinājumi aktuālākajām pēdu problēmām.

Papēžu plaisu dziedēšana, varžacu mīkstināšana,
sausas ādas mitrināšana, visa līnija piemērota diabētiķiem.

Dabisks aromāts no Grasas Francijā.

Baltā muskusa bāzes nots, ingvera sirds nots un apelsīnu ziedu augšējā nots.

 Mūsu zīmolu portfolio (297)

Mans blogs

Mūsu zīmolus izmanto

Man seko (2)

Reģistrēties Ienākt
Top