Maksājuma terminālis Tavam biznesam telefonā

Publicēts: 2023-10-20 | Autors: Skaistumnica.lv
Skatījumi: 494 | Komentāri (0)


Laiks atstāt pagātnē lielus maksājumu termināļus un ikmēneša maksas. Pieņemt bezkontakta maksājumus ar Luminor Phone POS ir vienkāršāk – izmantojot lietotni savā Android tālrunī vai planšetdatorā un saņemot ienākošos maksājumus bez papildu maksas līdz gada beigām*.

Kas ir Phone POS?

Luminor Phone POS ir lietotne, ko var lejuplādēt Google Play Store un uzstādīt Android telefonā vai planšetē. Tā pieņem karšu, telefonu un citu viedierīču bezkontakta maksājumus.

Piesakoties Phone POS līdz šā gada 8.novembrim, to iespējams lietot bez mēneša maksas un maksāt tikai par darījumiem līdz 31.12.2023.* Phone POS iespējams ātri uzstādīt – vienas dienas laikā pēc līguma parakstīšanas, un tas ir drošs pakalpojums – Phone POS atbalsta VISA un Mastercard.

Piesakies Luminor Phone POS (Luminor Phone POS | Luminor) un izmēģini lietotni!

Īpašs piedāvājums jaundibinātiem uzņēmumiem

Mēs zinām, ka izveidot uzņēmumu nav viegli. Tādēļ esam sagatavojuši arī piedāvājumu jaundibinātiem uzņēmumiem** (Luminor Phone POS | Luminor), kas palīdzēs izaicinājumu pilnajā ceļā!

Tev ir iespēja saņemt 1% gadā par konta atlikumu***, lietot e-komercijas pakalpojumus 3 mēnešus bez maksas un iegūt jebkuru Uzņēmumu komplektu 12 mēnešus bez maksas.

* Phone POS katra darījuma maksa no 2024. gada 1. janvāra ir 0,99% + 0,02€ no katra maksājuma summas.

** Piedāvājums attiecas uz uzņēmumiem, kas ir iesnieguši pirmā norēķinu konta atvēršanas pieteikumu Luminor ne vēlāk kā 12 mēnešu laikā pēc uzņēmuma reģistrācijas Uzņēmumu reģistrā. Piedāvājums ir spēkā līdz 2024. gada 30. jūnijam vai līdz tā atsaukšanai.

*** Spēkā līdz 2024. gada 30. jūnijam. Bankai ir tiesības jebkurā brīdī mainīt vai atcelt šos nosacījumus.


Komentāri (0)

Vēlies komentēt? Reģistrēties vai ienāc portālā.

Šeit vēl nav komentāru!
Reģistrēties Ienākt