Meistares, kuras pieņem pie sevis mājās

Sveikas!

Diezgan daudzas meistares strādā arī mājās.

Vai kāda ir gājusi pie meistarem - manikīra, skropstas, masāžas, kuras pieņem mājās? Kāda pieredze? Vai nav neērti, jo ienāc kāda privātajā telpā... vai tomēt ir atsevišķa telpa tikai procedūrām... Sanāk, protams, lētāk... Pastāstiet savu pieredzi!

Izveidots: 21-01-2018, 10:56 | Skatījumi: 1239

Esmu bijusi. Mana manikīra meistare pieņem mājās, bet sāku pie viņas iet uz salonu... citādi pirmo reizi iet uz mājām negribējās. Dzīvoklī smuki iekārtota viena istaba ar galdu, neviens netraucē, sīkie neskraida laughing  

Jā, sanāk arī lētāk.


22-01-2018, 11:16

Esmu bijusi uz skropstām pie meistares mājās. Bija OK, bet labāk tomēr patīk salona atmosfēra...


23-01-2018, 12:28

Esmu izmantojusi iespēju, kad meistare nāk uz mājām. Lika makeup un veidoja matus. Ļoti patika,  ka nebija jāiet uz salonu! Ikdienā tomēr apmeklēju salonu. 


31-01-2018, 18:24

Es strādāju mājās. Ļoti ērti. Un klientes var gan tēju, gan kafiju baudīt. Lai nav pavisam garlaicīgi,fonā kādu filmu ieslēdzu, pēc klientes vēlmes.


15-03-2018, 9:30

Sveicināti! Es agrāk strādāju salonā, bet patreiz izīrēju pašā centrā foršu, omulīgu kabinetu, kur neviens netraucē un ir klusi salīdzinot ar lielu salonu. Piekļuve manam kabinetam ir laba, kaut atrodos pašā centrā, Lāčplēša ielā, klientiem ir bezmaksas autostāvvieta. Un galvenais, es strādāju tik ilgi, cik nepieciešams, jo ofisu ēka, kur atrodas mans kabinets, vienmēr ir vaļā, protams, ir apsardze. Mājās tomēr nevar strādāt līdz plkst 21niem, piemēram, jo atgriežas vīrs un bērni, kas grib jau atpūsties. 

Un vēl viens pluss, strādājot mājās vai savā kabinetā, protams, ir daudz zemākas cenas nekā salonā. Ja Jums ir interesanti, tad, piemēram, es esmu kosmetologs ar med izglītību un veicu skaistuma injekcijas par patīksmām cenām. Un daudz ko citu: aha pīlingus, masāžas, sejas tīrīšanu, mezoterapiju, biorevitalizāciju. Varat droši rakstīt vai zvanīt 20228410. Atbildēšu labprāt, jo ļoti patīk darbs ar cilvēkiem:)


21-09-2018, 20:25

Pievienot atbildi

Lai pievienotu atbildi, Reģistrējies vai ienāc portālā.

Reģistrēties Ienākt
Top