Masāžas cenas/rekomendācijas

Sveikas, dāmas! Drīzumā mūsu priekšniecei ir jubileja un izdomājam viņai uzdāvināt masāžu, precizāk dāvanu karti uz kādu relaksējošo masāžu. Ko varat ieteikt - kādu specifisku vietu jeb meistaru? Kā arī kaut provizorisko cenu? Paldies!

Izveidots: 19.06.2018. 10:47 | Skatījumi: 1584

ja to domājiet pasniegt kā dāvanu, tad ieteiktu Dāvanuserviss sertifikātus, pirmkārt, to var smuki noformēt, pat ierakstīt novēlējumu kartes iekšā, un izvēle tur ir milzīga https://www.davanuserviss.lv/davanas-pa-kategorijam/sokolodes-proceduras, no sevis ieteiktu šokolādes ietīšanu, jo tā ir reāla vieta, kur var sajust sevi starp zemi un debesīm :)))


20.06.2018. 10:26

Ja Tev vēl ir aktuāli, tad es izvēlētos kādu no dāvanu serviss pakalpojumiem, piemēram, Lieliska Dāvana, jo viņiem bieži vien ir ļoti labi piedāvājumi un plaša dažādu pakalpojumu sniedzēju izvēle. Ir ātri un viegli pasūtīt dāvanu karti ;)


03.09.2021. 16:53

Meklējot ideālu hidromasāžas vannu, ir svarīgi pievērst uzmanību savām vēlmēm. Es iesaku apsvērt Kubla Noma pakalpojumus, kas piedāvā hidromasāžas vannu īri Rīgā un Rīgas apkārtnē. Viņu vannas ir aprīkotas ar visu nepieciešamo patīkamai atpūtai, ieskaitot hidromasāžu, LED apgaismojumu un galvas balstiem. Tas ir lielisks risinājums gan imunitātes stiprināšanai, gan atslābināšanai pēc nogurdinošas nedēļas. Nezaudējiet iespēju pavadīt laiku ar draugiem vai izbaudīt vientulību zem klajas debess hidromasāžas vannā.

 

22.04.2024. 19:35

Pievienot atbildi

Lai pievienotu atbildi, Reģistrējies vai ienāc portālā.

Reģistrēties Ienākt