Kā sākt strādāt salonā Rīgā?

Sveiki! Pamazām mainu profesiju uz skaistumkopšanas nozari. Jau esmu ieguvusi vaksācijas apliecību, esmu pieteikusies uz uzacu arhitektūras/krāsošanas/laminēšanas kursiem. Droši vien vēlāk vēl papildināšu specializēšanos.

Bet, nevaru atrast apkopotu, skaidru informāciju par to, kā lai uzsāk darbu salonā? Vai ir nepieciešams kaut kur reģistrēties? Kā to darīt? Vai nepieciešami vēl kādi kursi vai atļaujas? Tikai zinu par min. higiēnas prasību apliecību.

Lūdzu, iesakiet, palīdziet rast skaidrību, lai pēc ārkārtas stāvokļa atcelšanas ir skaidrs kur un kāpēc doties! :)

Paldies! smile

Izveidots: 04.02.2021. 23:35 | Skatījumi: 1437

Labdien! Piedāvājam online kursus! ? Skaistumkopšanas pakalpojumu sniegšanai noteiktās minimālās higiēnas prasības ?Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā http://www.higienasprasibas.lv/kursi/


17.03.2021. 19:20

Jums ir jābūt prasmēm un vēlmei atvērt savu skaistumkopšanas salonu. Kādreiz atvēru savu spa salonu, bet ne Rīgā. Es mēdzu ņemt dažusātro kredītu apvienošana , jo man nebija pietiekami daudz naudas tā atvēršanai. Tā vietā summa, ko varat aizņemties, un procentu likme, kas jums tiks iekasēta (kā arī jūsu tiesības vispār aizņemties), galvenokārt būs balstītas uz jūsu kredītreitingu. Tāpat kā nodrošināti aizdevumi, tiks novērtēti jūsu ienākumi un vispārējā spēja atļauties atmaksāt aizņemto summu.


01.11.2022. 13:08

Labdien, piedāvāju īrēt kabinetu Pārdaugavā . nāc un strādā. innocent


01.11.2022. 16:37

Pievienot atbildi

Lai pievienotu atbildi, Reģistrējies vai ienāc portālā.

Reģistrēties Ienākt