Jautājums par vaksāciju

Sveiki. Man te tāds delikāts jautājums. Varat izskaidrot ko tieši vaksē bikini maliņas, bikini daļējs? Pilns es saprotu, kad gan priekšā, gan aizmugurē visu pa tīro novaksē. Bet nav saprotami man šie divi termiņi.

 

Paldies par atbildi!

Izveidots: 20.09.2018. 13:13 | Skatījumi: 1648

Edgar. Bikinī maliņas nozīmē, ne dziļo(pilno) vaksāciju, bet daļējo, jeb citiem vārdiem sakot tikai to kas ir ārpus piem. peldkostīma zonai. Tā lai viss, kas ārpusē redzams nost un tiek atstāts tikai tas kas nav redzams. Bet visiem šie termini ir pa savam saprotami. Vienam dziļais bikīnī nozīmē tikai priekšā pilnībā, pilnais bikīnī ja atstāj mazliet priekšā erotika..Viss ļoti individuāli. Ceru ka ieviesu skaidrību šajā ne tik vienkāršajā jautājumā


22.03.2019. 22:44

Inese Jahontova | 22.03.2019. 22:44

Edgar. Bikinī maliņas nozīmē, ne dziļo(pilno) vaksāciju, bet daļējo, jeb citiem vārdiem sakot tikai to kas ir ārpus piem. peldkostīma zonai. Tā lai viss, kas ārpusē redzams nost un tiek atstāts tikai tas kas nav redzams. Bet visiem šie termini ir pa savam saprotami. Vienam dziļais bikīnī nozīmē tikai priekšā pilnībā, pilnais bikīnī ja atstāj mazliet priekšā erotika..Viss ļoti individuāli. Ceru ka ieviesu skaidrību šajā ne tik vienkāršajā jautājumā

Paldies par atbildi! Ja pareizi sapratu tad bikini maliņas ir viss, kas ārā no sieviešu bikini biksītēm. Mazliet kauns ir, bet laikam tad būs jāiet uz veikalu un pārdevējai japalūdz lai iedod man biksītes ( nav ne jausmas kādu izmēru vajag...). Un tad atliks tikai sadūšoties un aiziet uz vaksāciju.

 


06.07.2019. 1:06

Pievienot atbildi

Lai pievienotu atbildi, Reģistrējies vai ienāc portālā.

Reģistrēties Ienākt