Skropstu laminēšana vai pieaudzēšana - ko labāk izvēlēties?

Publicēts: 2020-05-25 | Autors: Skaistumnica.lv
Skatījumi: 2160 | Komentāri (0)


Pēdējo gadu laikā pasaule ir piedzīvojusi skropstu pieaudzēšanas uzplaukumu - procedūra ir kļuvusi daudz pieejamāka, turklāt efekts ir dabiskāks un naturālāks nekā tas bija līdz šim. Tomēr šī procedūra diemžēl nav piemērota visiem. Daudzi nav gatavi tērēt naudu regulārām korekcijām, jo tās ir jāveic vismaz reizi mēneša laikā. Savukārt kādam ir alerģija pret skropstu līmi, vai arī ir pieradis gulēt ar seju uz spilvena un izmantot eļļu saturošus kosmētikas produktus skropstu zonā, pārkāpjot pieaudzēto skropstu kopšanas ieteikumus. Šādos gadījumos daudzi meistari iesaka izmēģināt procedūru, kas arī var padarīt Jūsu skatienu plašāku un izteiksmīgāku - laminēšanu.

Pats process ilgst no vienas līdz pusotrai stundai. Zem skropstām tiek novietots speciāls veltnis, kura diametrs tiek izvēlēts individuāli, tādējādi veidojot skaistu izliekumu. Meistars rezultātu fiksē, izmantojot speciālus sastāvus.

Laminēšanas procedūras priekšrocības

Runājot par laminēšanas priekšrocībām, ir vērts atzīmēt tās absolūto drošību. Procedūra nebojā dabiskās skropstas, bet tieši pretēji veicina skropstu nostiprināšanu, pateicoties speciāliem laminēšanas komponentiem, kas ir atrodami izmantoto produktu sastāvā. Turklāt, regulāri apmeklējot meistaru, Jūs varat ne tikai vizuāli padarīt skropstas biezākas un tumšākas, bet arī novērst to izkrišanu un trauslumu.

Laminēšanas unikalitāte slēpjas tajā faktā, ka skropstas iegūst ne tikai reibinošu apjomu un skaistu izliekumu, bet arī kļūst par dažiem toņiem tumšākas. Pēc procedūras Jūs varat atteikties no skropstu tušas vai arī izmantot to, lai radītu vēl iespaidīgāku efektu, jo atšķirībā no pieaudzētajām skropstām, pēc laminēšanas Jūs varat tās krāsot arī ar tušu.

Ņemot vērā to, ka laminējot meistars strādā ar Jūsu skropstām, to pacelšana pie saknēm nerada smaguma sajūtu, kas var parādīties no nepiemēroti pieaudzētām skropstām, it īpaši tuvāk dienas beigām. Ja ir izvēlēts nepiemērots diametrs, tad mākslīgo matiņu smaguma dēļ augšējās skropstas laika gaitā var sākt skatīties uz leju. Laminēšanas gadījumā, gluži pretēji, notiek uzkrājošs efekts, jo regulāra veltņa lietošanas dēļ skropstas saglabā savu pozīciju stingri uz augšu vērstajā virzienā.

Pieaudzēšanas procedūras priekšrocības

Protams, pieaudzēšana ir ideāli piemērota tiem, kuriem no dabas ir vājas, plānas un gaišas skropstas. Laminēšana neļaus sasniegt vēlamo apjomīgo efektu: jā, skropstas kļūs biezākas un tumšākas, bet izskatīsies pēc iespējas dabiskākas. Pieaudzējot skropstas, ir iespējams izvēlēties dažādus mākslīgo skropstu garumus, biezumus un izliekumus. Pateicoties dažādām tehnikām, ir iespējams veikt pieaudzēšanu tikai acu stūros vai izvēlēties Kim K, vai jaunāko mitro skropstu efektu, kas paver ļoti plašas iespējas uzlabot acs formu vai kā reiz noslēpt kādus trūkumus. Ja ir vēlme iegūt maksimālu apjomu un garumu tikai vienā procedūrā, tad pieaudzēšana ir ideāls risinājums.

Procedūru cenu salīdzinājums

Latvijā skropstu laminēšanas izmaksas svārstās no 30 līdz 60 eiro, bet pieaudzēšana - no 25 līdz 60 eiro, jo cena ir arī atkarīga no izvēlētā apjoma. Pēc laminēšanas nav nepieciešama turpmāka korekcija, bet pieaudzētās skropstas ir jānoņem vai jāatjauno gandrīz katru mēnesi.

Kopsavilkums

Skropstu laminēšana drīzāk ir kopjoša procedūra, kuras rezultāts ir pabarotas skropstas ar skaistu izliekumu. Skropstu pieaudzēšana - procedūra, kuras laikā skropstas kļūst apjomīgas, garas un gaisīgas. Ko izvēlēties - tas ir jāizlemj Jums! Nebaidieties no eksperimentiem! Jebkura no šīm procedūra piešķirs Jums izteiksmīgu izskatu!


Komentāri (0)

Vēlies komentēt? Reģistrēties vai ienāc portālā.

Šeit vēl nav komentāru!
Reģistrēties Ienākt