Skaistumnīca.lv testē: sejas ādas dziļā tīrīšana problemātiskai pieaugušo ādai

Publicēts: 2020-01-22 | Autors: Skaistumnica.lv
Skatījumi: 443 | Komentāri (0)


Problemātiska - aknes skarta āda pieaugušo vecumā nav gluži retums, bet tā prasa divējādu iedarbību - dziļu ādas attīrīšanu, lai mazinātu iekaisumus un cīņu ar novecošanos - grumbiņām. Katra meistara klientu vidū ir šāda tipa ādas īpašnieces, tāpēc meistari piedāvā īpašas procedūras, lai dziļi attīrītu un vienlaikus mitrinātu un tonizētu ādas struktūru. Apciemoju skaistumkopšanas speciālisti kosmetoloģijā Ingu Juzāni, lai izmēģinātu procedūru manu ādas problēmu risināšanā.
Procedūra sākas ar sejas attīrīšanu un dažādu skābju kokteiļa pīlingu sejai, kas ādas virskārtu maigi noloba. Problemātiskai ādai jo īpaši ieteicama ir salicilskābe, glikolskābe, mandeļskābe un azelaīnskābe.
Pēc pīlinga seja tiek attīrīta ar ultraskaņu. Šo procedūru izmēģināju pirmo reizi. Tā ir aparātprocedūra, kuras laikā laikā āda tiek attīrīta no atmirušā virsējās ādas ragveida slāņa, tauku dziedzeru aizsprostojumiem, kā arī komedoniem. Ultraskaņas tīrīšana ir nesāpīgs un maigs ādas attīrīšanas veids, neradot apsārtumus un netraumējot ādu. Procedūras laikā tiek noņemts liekais ādas sebums, poras vizuāli samazinās, kā arī ļaujot labāk kosmētikai iedarboties, noris ādas mitrināšanas un atjaunošanas process. Tas vēl nav viss, ultraskaņas tīrīšana sniedz acīmredzamu liftinga efektu, ko pamanīju. Āda izskatās vizuāli piepildīta, ovāls pacelts, ādas tekstūra veselīga. Tā izskatās vizuāli jaunāka, sīkās grumbiņas pēc procedūras vairs nebija manāmas.
Pēc ultraskaņas tīrīšanas āda tiek pabarota un dziļi mitrināta ar algināta masku - aļģu maska, ko uzklāj uz sejas (arī acīm) ļaujot tai sacietēt un pēc 10 minūtēm to novelk kā vienu veselu. Sajūta ir patīkami atvēsinoša ar mentola efektu, nomierina ādu un ļaut atslēgties no visa. Atliek tikai noslēgt procedūru ar sejas krēmu un esmu patīkami atpūtusies, lai turpinātu darbus!
Procedūra ilga 1,5h. Varu teikt tikai tos labākos vārdus par meistari. Parasti 1,5h procedūrās man ir grūti nogulēt uz kušetes, bet šoreiz nevienu mirkli nebija neērti, nekas netraucēja, atmosfēra atslābinoša, pozitīva un draudzīga. Tas patiesībā ir ļoti svarīgi, lai procedūras laikā var atslābināties, nevis saspringt, gaidot nākamo procedūras posmu, var mēģinot izstaipīt kājas, jo mugura jūtas nogurusi. Esmu to piedzīvojusi, tāpēc atrast meistari, pie kuras laiks paskrien nemanot, ir vērtība!
Skaistumkopšanas speciāliste Inga pieņem Rīgā, Rixwell Ģertrūde Hotel Skaistuma un veselības centrā, kā arī Ādažos. Viņas pakalpojumu klāstā ir ne vien dažādas sejas procedūras, bet arī biorevitalizācija, vaksācijas, aparātprocedūras, masāžas un makeup pakalpojumus. Iespaidīgi, vai ne? Var just, ka tā ir sirdslieta. Paldies par sadarbību!

Lai pieteiktos uz procedūrām, ar skaistumkopšanas speciālisti Ingu vari sazināties viņas profilā - https://www.skaistumnica.lv/lv/lietotajs/4534/


Komentāri (0)

Vēlies komentēt? Reģistrēties vai ienāc portālā.

Šeit vēl nav komentāru!
Reģistrēties Ienākt