Secrets De Sothys - premium kosmētika ar ādas jaunības noslēpumu!

Publicēts: 2019-01-19 | Autors: Skaistumnica.lv
Komentāri (0) | Unikālie skatījumi: 422


Vēl pavisam nesen - rudenī (kā laiks skrien!) apmeklēju franču profesionālās kosmētikas zīmola Sothys premium klases The Secrets of Sothys produktu līnijas prezentāciju, kuras laikā iepazinos ar zīmola jaunumiem, tos izmēģinot un iepazīstoties tuvāk ar Sothys.
Pēc 2 gadu pētījumiem Sothys atklāja unikālu kosmētisko ādas risinājumu jauneklības saglabāšanai un paildzināšanai - Secrets De Sothys. Produktu sastāvā ir sarkanaļģe, persiku lapu glikāni, kas veido šūnu ilgmūžību un aizsardzību, pasargājot no stresa un novecošanās. Retinolam līdzīgais cigoriņa lapu ekstrakts nogludina ādas virsmu, to nekairinot. Aļģe Hypnea atjauno ādas elastību un tvirtumu.
Sothys zinātniski pētnieciskā laboratorija ir ar vairāk nekā 70 gadu pieredzi. Tā ir unikāla zinātniska ideja, kuras pamatā ir efektivitātes, drošuma, ekoloģijas un baudījuma principi. Pastāvīgas inovācijas, patenti uz lielāko daļu jaunāko atklājumu kosmetoloģijas jomā.

Prezentācijas laikā bija iespēja gūt plašākas zināšanas par jauno produktu sastāvu un unikālajām īpašībām.

Secret De Sothys® LA CRÈME Premium youth cream

Krēms ar brīnišķīgu tekstūru,maigu persiku aromātu un bagātīgu sastāvu, ko veido spēcīgas iedarbības pretnovecošanās aktīvās sastāvdaļas. Neatkārtojamās tekstūras krēms uz ādas virsmas veido satīna gludu biomimētisko plēvīti, kas panāk tūlītēju liftinga efektu un nogludina, āda ir piesātina ar mitrumu, panākot neredzētu elastību un maigumu. Tas efektīvi atjauno dermu un epidermu, nostiprina ādas struktūras viengabalainību, mazinot grumbu dziļumu un skaitu. Krēms nekavējoties atjauno ādas toņa spilgtumu un dzīvīgumu, un nodrošina ne vien īslaicīgu, bet arī akumulatīvu efektu. Dienu pēc dienas summārais revitalizējošais un vispārējais pretnovecošanās efekts kļūst arvien pamanāmāks.
Notestēju šo līdzekli prezentācijā un mājās izmēģināju paraudziņu. Krēmam ir patīkams persiku aromāts. Maiga tekstūra, kas labi mitrina ādu un rada liftinga efektu. Āda patiešām kļūst gludāka. Grumbiņas kļūst seklākas un mazāk pamanāmas.


Secret De Sothys® LA CRÈME Eye and lip youth cream

Kūstoša balzama tekstūras krēms, uz ādas virsmas veido nogludinošu plēvīti — īsts jauneklīguma aktivators, kas nekavējoties sniedz labsajūtu un liftinga efektu ādai ap acīm un lūpām.
Krēms stimulē mikrocirkulāciju, kas nodrošina „fotošopa efektu” — veselīgu ādas izskatu un starojumu nepārspējamā ātrumā. Iedarbīgais sastāvdaļu apvienojums no sejas burtiski nodzēš tumšos lokus zem acīm, ko radījusi pigmentācija vai nepietiekama mikrocirkulācija, mazina tūsku un pietūkumu, ko rada tauku uzkrāšanas, nostiprina ādu, padara to blīvu, izlīdzina grumbas, samazina plakstiņu kroku un novērš plakstiņu noslīdēšanu. Krēms satur augstu mitrinošo sastāvdaļu koncentrāciju (10 % ) un hialuronskābi mikrosfērās, kas iekļūst epidermā un nekavējoties izlīdzinot krunciņas, aizpildot tās ar mitrumu no iekšienes. Oftalmoloģiski pārbaudīts, nesatur mākslīgus aromatizētājus. Krēmam piemīt ļoti maigs un dabisks plūmju aromāts.
Notestējot mājās, uzreiz pamanīju tā neatkārtojamo tekstūru! Fantastiski zīdaini maiga sajūta. Uzklājot uz ādas efekts un sajūtas ir apbrīnojamas. Āda ap acīm izskatās jauneklīgāka un maigāka. Šis tiešām ir perfekts acu krēms ar augstu pievienoto vērtību!

Sothys kosmētiku var iegādāties www.charm.lv kā arī pie skaistumkopšanas meistariem, kuri strādā ar šo kosmētiku http://www.sothys.lv/sothys/lv/contacts.php

Starp citu ļoti laba pamācība, kā efektīvāk uzklāt kosmētiku!


Komentāri (0)

Vēlies komentēt? Reģistrēties vai ienāc portālā.

Šeit vēl nav komentāru!
Reģistrēties Ienākt
Top