Micelārais ūdens sejas attīrīšanai

Publicēts: 2016-09-03 | Autors: Skaistumnica.lv
Komentāri (4) | Unikālie skatījumi: 2746


Micelārie ūdeņi pēdējos gados bijis modes bums, bet nu jau tos sastopam daudzu sieviešu ikdienas skaistumkopšanā. Kam īsti paredzēts micelārais ūdens? Micelārais ūdens attīra ādu no netīrumiem un kosmētikas. Micellas saskaroties ar ādu, pieķeras un izšķīdina ikvienu nevajadzīgu daļiņu, kas pieķērusies ādai, darot to īpaši saudzīgi. Seju attīra, lietojot vates plāksnīti.

Es viebiežāk ar micelāro ūdeni lietoju, lai noņemtu tieši dekoratīvo kosmētiku - skropstu tušas, tonālos kērmus utt. Parasti pēc tam vēl ādu attīru ar kādu putojošo līdzekli, vai noskaloju ūdeni, jo pēc micelāro ūdeņu lietošanas mēdz palikt lipīga sajūta uz ādas. Micelārais ūdens kosmētiku noņem daudz saudzīgāk kā putojošie sejas attīrītāji, tas īpaši piemērots jutīgai ādai, tāpēc pēdējā laikā izvēlos dažādus micelāros ūdeņus. Micelāro ūdeni var lietot arī tonika vietā, lietojot uz attīrītas ādas.

Manā skapī ir dažādu cenu micelārie ūdeņi, sākot no lētākā, kuru ceļojuma laikā iepirku - ECOLAB micelārais ūdens, NIVEA micelārais ūdens jutīgai ādai, beidzot ar klasiku - BIODERMA Sensibio. Man par pārsteigumu lētākais no produktiem nemaz nav slikts, lai gan atšķirība starp ECOLAB un BIODERMA ir ievērojama - ECOLAB 200ml akcijas laikā maksāja ~2.30€, bet BIODERMA 250ml ap ~12€. Arī NIVEA 200ml (cena ap ~6€)  pilda savu uzdevumu lieliski - noņem kosmētiku maigi, nekairinot ādu.

Kurš ir Tavs iecienītais micelārais ūdens?

ECOLAB, NIVEA nopērkami Drogās, BIODERMA nopērkama aptiekās.


Komentāri (4)

Vēlies komentēt? Reģistrēties vai ienāc portālā.

Skaistumnica.lv
2016-09-06 11:42

Jā, sastāvs daudziem Krievijas produktiem ir labs! Man arī ir pozitīvas atsauksmes par Černij žemčug un, piemēram, dr. Sante Argāna matu maska arī ir ļoti laba :)

Beauty
2016-09-06 10:03

Mani arī bieži nomāc šī doma, vai var uzticēties. Gan jau nevar, bet citi produkti patīkami pārsteidz. Un ir jau arī dzirdēts gluži pretējs viedoklis, ka daudzi Krievijas produkti ir labāki pēc sastāva nekā izslavēti zīmoli. Nez...gan jau, kā kurš produkts un, kā kurš zīmols :)

Skaistumnica.lv
2016-09-05 15:20

Jā, man arī patīkami pārsteidza ECOLAB, bet, cik daudz var uzticēties Krievijas ražojumiem?!

Beauty
2016-09-05 10:52

Esmu mēģinājusi visus trīs, neko sliktu nevaru pateikt ne par vienu. Favorīts laikam tomēr paliek klasika - Bioderma Sensibio, ko gan Latvijā parasti nepērku, bet sūtu no cocooncenter, jo cena ievērojami labāka :) Ja jāizvēlas, lai cik tas dīvaini nebūtu - dodu priekšroku lētākajam no šiem ECOLAB produktam un Bioderma. Pret Nivea ir ļoti neitrāla attieksme, bet kaut kā neiekļuva favorītos...

Reģistrēties Ienākt
Top