Jaunums no BABĒ - HEALTHY AGING+ līnija!

Publicēts: 2021-02-15 | Autors: Skaistumnica.lv
Skatījumi: 1044 | Komentāri (0)


Spāņu kosmētikas zīmols BABĒ ir iecienīts manā kosmētikas plauktā. Man ļoti patīk ķermeņa kopšanas produkti - eļļas ziepes, sejas attīrošie līdzekļi un ampulas sejai koncentrātu veidā. Vēl tikko biju jauna sejas krēma meklējumos, kas ziemas sezonā, kura šogad ir visai auksta, spētu mitrināt, aizsargāt un barot sejas ādu. Nu jau vairākas nedēļas aktīvi lietoju divus jaunās BABĒ Healthy Aging+ līnijas krēmus - dienas krēmu un nakts krēmu, par ko pastāstīšu turpinājumā.

BABĒ DIENAS LIFTINGA KRĒMS SPF30 (Multi Protector SPF30)

Krēma sastāvā ir prebiotiku,DMAE (uz hialuronskābi balstīts komplekss, kas sniedz ādai tvirtumu un elasticitāti), karnozīnu, barojošs komplekss. Dienas krēms pilda aizsargājošo funkciju pret ārējās vides kaitīgo ietekmi, kombinācijā ar 24h mitrināšanu un liftinga efektu.
Sastāvā ir 30SPF aizsardzība pret saules ārējās vides ietekmi, kas šobrīd, kad ārā ir auksti, bet saule mēdz biežāk spīdēt, nodrošina augstu aizsardzību pret ādas novecošanu. Krēms paredzēts visiem ādas tipiem, izņemot taukainu. Tā tekstūra ir bagātīga un barojoša, kas taukainas ādas īpašniecēm būs par smagu, bet sausas ādas īpašnieces var gavilēt, jo krēms ļoti labi mitrina, pabaro ādu, likvidējot sausos ādas laukumus, kas šajā sezonā, kad telpās un ārpus tām ir sauss gaiss, veicinot sausas ādas rašanos.
Šis krēms pie manis nonācis īstajā laikā, kad āda ir sausa un trausla, sniedzot tai barošanu, mitrināšanu un aizsardzību. Šobrīd vairs nesūdzos par sausiem ādas laukumiem un savilktu ādu. Tāpēc iesaku to visām sievietēm, kuras šajā laikā saskaras nepieciešamību pēc ādas papildus mitrināšanas. Jāsaka, ka vasaras sezonā mainai kombinētajai ādai, visticamāk, krēms būs par smagu, bet šobrīd tas ir īstajā laikā!

BABĒ MULTI ATJAUNOJOŠS NAKTS KRĒMS (Multi Repair)

Ar bakučiolu, iekapsulētu retinolu, kliņģerīti, barojošu kompleksu, C un E vitamīnu sastāvā radīts nakts krēms.
Risinājuma komplekss palīdz aizsargāt ādu nakts laikā un stimulē atjaunošanos.
Nakts krēma uzdevums ir intensīva ādas atjaunošana, grumbiņu aizkavēšana, ādas tekstūras uzlabošana. Tas ir tikpat bagātīgs kā dienas krēms, neskatoties uz to, tas labi iesūcas ādā, nepadarot to spīdīgu. Āda ir mitrināta un pabarota. Krēms izcili tiek galā ar sausu ādu, mazinot diskomfortu. Ādas tekstūra ir maiga un patīkama. Kombinētai ādai noteikti nav par smagu, bet atkārtošos, ka sausas ādas īpašniecēm arī šis krēms būs tieši laikā.
Abi jaunās Healthy Aging+ līnijas produkti pie manis nonākuši īstajā laikā un iesaku tos arī izmēģināt, ja sejas āda šobrīd meklē komfortu, lai iegūtu papildus mitrināšanu un barošanu, kas aukstajās ziemas dienās ir prioritāte ādai.

Jaunos produktus meklē Apotheka, Mēness Aptieka, Euroaptieka, Latvijas aptieka, Mana Aptieka un InternetAptieka.lv


Komentāri (0)

Vēlies komentēt? Reģistrēties vai ienāc portālā.

Šeit vēl nav komentāru!
Reģistrēties Ienākt