Vasaras sezonā pieprasījums pēc skaistumkopšanas pakalpojumiem audzis

Publicēts: 2020-08-14 | Autors: Skaistumnica.lv
Skatījumi: 503 | Komentāri (0)


Latvijas skaistumkopšanas meistaru portāls Skaistumnīca.lv, kas apvieno vairāk nekā 3400 dažādus skaistumkopšanas meistarus un salonus no visas Latvijas ziņo, ka šovasar pēc ievērojama krituma pavasarī, pieprasījums pēc skaistumkopšanas pakalpojumiem ir audzis.
Portāls Latvijā strādā jau 4 gadus un nodrošina iespēju skaistumkopšas meistariem piesaistīt jaunus klientus, savukārt klienti ar portāla starpniecību atrod sev tuvāko, izdevīgāko skaistumkopšanas speciālistu un izmanto īpašas akcijas pie meistariem. Caur portālu klienti piesakās uz dažādām skaistuma procedūrām pie frizieriem, kosmetologiem, manikīra meistariem, skropstu meistariem, masieriem un tetovēšanas, pīrsinga speciālistiem.
Marta un aprīļa mēnesī portāla veidotāji novēroja pamatīgu klientu rezervāciju sarukumu pieteikumos uz procedūrām. Ja ikdienā caur portāla rezervāciju sistēmu tiek nosūtīti vairāki simti rezervāciju pieteikumu, tad aprīlī bija dienas, kad to skaits nepārsniedza simtu. Līdz ar ārkārtas situācijas noslēgšanos, interese par skaistumkopšanas pakalpojumiem ir kļuvusi lielāka. Valdības lēmums par pulcēšanās ierobežojumu atcelšanu pavēra iespējas šogad daudziem pāriem plānot savas kāzas.
Jūnija un jūlija mēnešos pieprasījums pēc skaistumkopšanas pakalpojumiem ievērojami audzis, jūlija mēnesī atgriežoties pirmskrīzes situācijā. Šobrīd ļoti pieprasīti ir vizāžistu un frizieru pakalpojumi līgavām un kāzu viesiem. Vasaras sezonā būtiski aug rezervācijas arī manikīra un pedikīra pakalpojumiem.
Pēc garās pauzes pavasarī sievietes vēlas sevi palutināt ar sejas procedūrām, matu griezumiem un krāsojumiem. Portāla apmeklējuma statistika liecina, ka cilvēki ir noilgojušies sevi palutināt un šobrīd šo iespēju aktīvi izmanto.


Komentāri (0)

Vēlies komentēt? Reģistrēties vai ienāc portālā.

Šeit vēl nav komentāru!
Reģistrēties Ienākt