Testējam: masāža, kas ļauj Sajust Sevi + KONKURSS ar iespēju to izmēģināt!

Publicēts: 2018-11-20 | Autors: Skaistumnica.lv
Komentāri (0) | Unikālie skatījumi: 631


Šajā pelēkajā un rudenīgi lietainajā laikā Skaistumnīca.lv bija iespēja izkāpt no ikdienas rutīnas un izbaudīt masāžu ķermenim un garam. Mājīgā masāžas kabinetā pašā Rīgas centrā - Tērbatas ielā iekārtojies masieres Kristīnes Priedes lolojums - Sajust sevi. Tā ir iespēja izbaudīt relaksētu, atslābinošu, nomierinošu vai uzmundrinošu masāžu visam ķermenim. Sākšu no sākuma, kā man gāja.

Lai gan neesmu rīdziniece, Sajust sevi atradu ātri un veiksmīgi. Uz ielas valda trokšņi, mašīnas un cilvēki ikdienas steigā, bet, nokļūstot pie masāžas meistares kabinetā, prāts uzreiz atslābst no apkārtējā. Maigā apgaismojumā gaisā virmo siltums un viegls ēterisko eļļu aromāts. Meistare vispirms lūdz aizpildīt klienta karti, lai noskaidrotu, ko es vēlos no procedūras un, ja gadījumā ir kādas veselības problēmas, kas var ietekmēt procedūru, minot arī tās.
Esmu ieradusies uz 90 minūšu masāžu, kas ietver visa ķermeņa, galvas un sejas masāžu un sagaidu relaksāciju gan ķemenim, gan prātam. Telpā skan atslābinoša, meditatīva mūzika un masāža var sākties! Prāts un ķermenis pamazām atslābts, ik pa laikam visas masāžas laikā sev piefiksēju, ka domas aizlido un pēc mirkļa atgriežas. Ķermenis arvien vairāk ļaujas masāžai, saspringums mazinās. Kad meistare sāk masēt plaukstas, atklāju, cik ļoti tām patīk masāža - vienlaikus kutinoša un plaukstas muskuļu atslābinoša sajūta. Līdzīgu efektu sniedz pēdu masāža. Šo zonu masāža man bija patīkams atklājums.
Interesanti, ka daļa masāžas notika arī ar uzsildītiem maisiņiem, kuros ir iekšā ķiršu kauliņi. Tie sniedza ļoti patīkamas sajūtas, kad ķermenis tiek vienlaikus gan sildīts, gan masēts!
Pēc procedūras, runājot ar meistari, viņa atklāj, ka masāžas pielāgo individuāli katra klienta vajadzībām un veselības stāvoklim, tāpēc tās ir neatkārtojamas. Masāžas ir no 30 minūtēm (ekspress masāža konkrētai ķermeņa zonai pusdienas pārtraukumā), līdz pat 120 minūtēm, kas ietver pēdu vanniņu un visa ķermeņa masāžu.
Manuprāt masāža ir viena no labākajām dāvanām, ko pasniegt sev vai kādam mīļam cilvēkam. Tā sniedz patiesu prāta un ķermeņa labsajūtu un atpūtu, kas šajā tumšajā gadalaikā mums nepieciešama visvairāk! Pēc procedūras manī bija ieplūdis pozitīvs noskaņojums, miers, un miegs pēc tam bija ļoti labs. Tā kā ziniet, man noteikti var dāvināt šādu procedūru un man noteikti piekritīs daudzi. 

Lai pieteiktos uz masāžu, apmeklē Sajust Sevi Skaistumnīca.lv profilu vai Facebook lapu 
Meistare piedāvā arī dažādas Dāvanu kartes konkrētām procedūrām vai cenām.

KONKURSS!!!

Apmeklē mūsu Facebook lapu https://www.facebook.com/skaistumnica.lv/ un piedalies konkursā, lai laimētu sev 90 minūšu masāžu! Izlozes uzvarētāju noskaidrosim 2. decembrī.


Komentāri (0)

Vēlies komentēt? Reģistrēties vai ienāc portālā.

Šeit vēl nav komentāru!
Reģistrēties Ienākt
Top