Skaistumnica.lv reģistrēto lietotāju skaits pērn pieaudzis par 230%

Publicēts: 2019-03-01 | Autors: Skaistumnica.lv
Komentāri (0) | Unikālie skatījumi: 407


Latvijā lielākā skaistumkopšanas meistaru interneta platforma Skaistumnica.lv pērn strauji audzējusi savu lietotāju skaitu, informē portāla veidotāji.

Reģistrēto lietotāju skaits 2018. gada laikā palielinājies par 230%, sasniedzot 17 160 lietotājus, no kuriem 2725 ir skaistuma meistari, bet pārējie ir klienti, kas vietnē rezervē procedūras pie frizieriem, kosmetologiem, manikīra meistariem, masieriem, u.c.

Vērā ņemams pieaugums arī redzams, salīdzinot janvāra mēneša statistikas datus 2018. un 2019. gadā. Piemēram, portāla Skaistumnica.lv kopējais apmeklējums ir pieaudzis par 33% (39119, 2019.janvāris/Google Analytics), bet nosūtīto vēstuļu/rezervāciju skaits pieaudzis par 360%, salīdzinot abus janvāra mēnešus.

Domājot par interneta platformas monetizāciju, pērnā gada nogalē ir ieviesti arī vairāki maksas pakalpojumi meistariem. Šobrīd jau redzams, ka meistari jaunumus ir novērtējuši un izmanto šos pakalpojumus atkārtoti. Tāpat ir ieviesta iespēja reģistrēties kosmētikas zīmolu izplatītājiem, izveidojot savu profilu. Tas dod iespēju komunicēt un socializēties ar topošajiem klientiem - skaistumkopšanas meistariem, kas izmanto savā darbā profesionālo kosmētiku. Šobrīd portālā reģistrētie meistari ir norādījuši savos profilos vairāk kā 500 dažādus kosmētikas zīmolus.

Vērtējot vispārējo interneta vidi Latvijā, iedzīvotāji arvien aktīvāk izvēlas un salīdzina pakalpojumu sniedzējus interneta platformās, jo šādi ir gan ērtāk gūt priekšstatu par meistara kvalitātēm – izglītību, atsauksmēm un paveikto darbu portfolio, gan var ātrāk veikt rezervāciju
jebkurā diennakts laikā. Vislielāko interesi klienti izrāda tieši par meistaru portfolio fotoattēliem, kas portālā Skaistumnica.lv nu jau ir vairāk kā 27 tūkstoši. Apmeklētāji, pāršķirstot portfolio bildes, meklē idejas savai frizūrai, nagu dizainam vai vienkārši vērtē meistarus pēc to darbiem.

Arī 2019.gads portālam sācies tikpat dinamiski. Šogad Skaistumnica.lv vidējais reģistrēto klientu skaits mēnesī sasniedz jau tūkstoti un meistaru skaits ~60. Iedvesmojoties no straujās izaugsmes, vietnes veidotāji ir uzsākuši sadarbību par līdzīga portāla izveidi arī Latvijas kaimiņvalstī Igaunijā.

Skaistumkopšanas portāls Skaistumnica.lv Latvijā izveidots 2016.gada nogalē un aktīvu darbību veic nedaudz vairāk kā 2 gadus. Vērts piezīmēt, ka Skaistumnica.lv komanda jau iepriekš ir izveidojusi veiksmīgus interneta projektus, piemēram, apģērbu sludinājumu portālu AtverSkapi.lv, kurš tika pārdots Latvijas lielākajam interneta medijam DELFI.


Komentāri (0)

Vēlies komentēt? Reģistrēties vai ienāc portālā.

Šeit vēl nav komentāru!
Reģistrēties Ienākt
Top