Skaistumkopšanas procedūra kā dāvana - idejas

Publicēts: 2018-12-06 | Autors: Skaistumnica.lv
Komentāri (0) | Unikālie skatījumi: 420


Nezinu kāpēc, bet decembrī dienas parasti rit straujāk kā pārējās gada dienās. Gada beigas, nepabeigto darbu noslēgšana, svētku tuvošanās, tas viss to padara drudžaini ātru! Tikko mēnesis ir iesācies, bet teju teju būs Ziemassvētku svinības un jautras Jaungada balles.

Dāvanu plānošana šajos brīžos nereti sagādā galvassāpes. Šogad esam izveidojuši skaistumkopšanas pakalpojumu idejas dāvanām. Bieži vien par savu labsajūtu cilvēki piemirst, tāpēc ideja par dāvanu mīļam cilvēkam, sniedzot Dāvanu karti skaistumkopšanai būs tieši laikā.

1. Masāža - meistari piedāvā neskaitāmus masāžu veidus. Ja zini, ka Tavam mīļajam cilvēkam patīk šādas procedūras, izvēles iespējas ir plašas, sākot no arommasāžas, šokolādes masāžas, karsto akmeņu masāžas līdz konkrētas ķermeņa zonas masāžai. Zināms, ka sēdoša darba darītāji novērtēs kakla, muguras un plecu zonas masāžu!

2. Grima veidošanas privātnodarbība - to noteikti novērtēs draudzene, māsa vai mamma! Nodarbības laikā profesionāla meistare dalīsies ar grima veidošanas pamatiem un noslēpumiem, ļaujot klientie pašai savām rokām izveidot sev grimu. Vērtīga un praktiska dāvana.

3. Manikīrs - klasiskais un Japānas manikīrs, kas atveseļo nagus ir samērā droša dāvana abiem dzimumiem. Tāpat SPA manikīrs un pedikīrs var būt laba ideja.

4. Skropstu laminēšana - šī ir laba dāvana sievietei, kurai nav pieaudzētās skropstas, bet savējās vēlas uzfrišināt, padarot atliektas (līdzīgi kā skropstu ilgviļņiem), bet papildus arī garākas un kuplākas. Tās ir pārvērtības skropstām 1h laikā, bet rezultātu var baudīt līdz pat 2 mēnešiem!

5. Matu atjaunošanas procedūra vai matu pulēšana - šīs abas procedūras dāvini sievietei, ko pazīsti pietiekoši labi, jo mati ir sievietes rota. Kad mati ir kļuvuši pārāk trausli, matu atjaunojoša procedūra ietver to pabarošanu ar vitamīniem, nogludināšanu un mitrināšanu. Savukārt, matu pulēšana ir samērā jauna procedūra, kuras laikā tiek apgriezti spurainie, sašķeltie matu galiņi, nezaudējot kopējo matu garumu un apjomu.

Par iespēju iegādāties Dāvanu karti vai procedūru sazinies ar katru meistaru individuāli. Uzpiežot uz procedūru nosaukumiem, atvērsies sadaļa ar meistariem, kas procedūras piedāvā.

Lai skaists šis laiks! 


Komentāri (0)

Vēlies komentēt? Reģistrēties vai ienāc portālā.

Šeit vēl nav komentāru!
Reģistrēties Ienākt
Top