Kosmētika ceļojuma laikam

Publicēts: 2018-08-05 | Autors: Skaistumnica.lv
Komentāri (0) | Unikālie skatījumi: 554


Vasara ir ceļojumu laiks, kad dodamies ārpus mājas, un tas maina arī mūsu kosmētikas lietošanas rituālus. Visērtāk ceļojumos līdzi ņemt dažādus mini izmēra kosmētikas paraudziņus vai testerus - tie neaizņem daudz vietas. Arī es domāju kā ekonomēt vietu ceļojuma somā un izvēlos kosmētiku, kas aizņem maz vietas vai produktus 2 in 1, piemēram, sejas un ķermeņa attīrošs līdzeklis vai šampūns - dušas želeja. Tādu produktu veikalu plauktos netrūkst.
Galvenais ir kopjošās kosmētikas bāze - attīrošs līdzeklis, sejas krēms un acu krēms. Vasarā arī SPF līdzeklis - šoreiz Uriage SPF30 izsmidzinošais aerosols. Matiem tas ir šampūns. Ķermenim dušas želeja un kāds ķermeņa pieniņš, losjons vai eļļa un dezodrants mini izmērā. No dekoratīvās kosmētikas izvēlos pašu minimumu - BB krēmu un skropstu tušu - arī tādu, ko ērti un ātri uzklāt un noņemt, piemēram Elleevate skropstu tuša ir noņemama ar tīru ūdeni un neveido pandas efektu.
Šoreiz mana kosmētikas somiņa sastāv no Bioderma, Institut Esthederm, Uriage, Biotherm, BABĒ, Elleevate un Rimmel kosmētikas.

Kas ir Tavas ceļojuma kosmētikas minimums?


Komentāri (0)

Vēlies komentēt? Reģistrēties vai ienāc portālā.

Šeit vēl nav komentāru!
Reģistrēties Ienākt
Top