Skaistumnīca.lv testē: uzacu krāsošana ar hennu jeb biotatuāža

Publicēts: 2017-07-17 | Autors: Skaistumnica.lv
Komentāri (0) | Unikālie skatījumi: 2450


Pēdējos gados skaistuma industrijas tendenču topā iekļuvušas uzacis - biezas, izteiksmīgas, ar izteiktu formu. Diemžēl ne visas no mums dabiski var lepoties ar šādām uzacīm, tāpēc skaistuma pasaule piedāvā uzacu krāsošanu - pēdējā laikā populāra kļuvusi uzacu krāsošana ar hennu jeb uzacu biotatuāža. Kas šajā procedūrā ir īpašs un, ar ko tā atšķiras no ķīmiskas uzacu krāsošanas, noskaidroju, izmēģinot šo procedūru meistara krēslā.

Kurām sievietēm procedūra ir iesakāma?

Kā meistare minēja, ka mūsdienās arvien biežāk nākas saskarties ar ļoti plānām uzacīm, kas reiz ir izraustītas, ķīmiski krāsotas, kļuvušas vājas hormonālo svērtību dēļ, zaudējot matiņus. Uzacu krāsošana ar hennu ir kā īslaicīgs permanentais make-up, to izvēlas sievietes bez uzacu matiņiem, ar smalkiem, plāniem matiņiem un nepieciešamību koriģēt uzacu formu, jo uzacu krāsošanas laikā tiek nokrāsots ne vien matiņš, bet arī āda, kas dod tatuāžas efektu - īslaicīgu (uz 8-10 dienām), bet pietiekoši efektīvu, lai uzacis būtu manāmas. Uz matiņiem krāsa turas 4-6 nedēļas. Ķīmiskā krāsošana nenodrošina šādu ādas nokrāsošanas efektu. Pie tam biotatuāžas sastāvs ir dabisks, to veido hennas auga lapas, tāpēc procedūra ir dabiska un arī ārstnieciska. To iesaka, ja matiņi kļuvuši pavisam vāji un plāni pēc ķīmiskās krāsošanas un izraustīšanas, lai matu saknīti stiprinātu un veicinātu uzacu ataugšanu. Protams, lai tas notiktu, šāda krāsošana nepieciešams atkārtot regulāri.

To iesaka:
- plānu, vāju, neesošu uzacu matiņu īpašniecēm
- kā izmēģinājumu pirms permanentā make-up vai alternatīvu, jo vizuālais efekts uzreiz pēc procedūras ir līdzīgs
- pēc permanentā make-up, lai atsvaidzinātu uzacu toni
- kā dabisku alternatīvu ķīmiskai krāsošanai

Mana pieredze

Par savu uzacu stāvokli nevaru sūdzēties - tās ir ar dabisku formu, kas man piestāv un nav papildus jākoriģē. Matiņi ir daudz un tie nav pārlieku plāni, arī tonis ir - dabiskas pelēkbrūnas uzacis. Tāpēc meistare uzreiz teica, ka manās uzacīs henna jātur salīdzinoši īsu laiku, jo tā ātri pieķersies matiņiem un ādai. Ja uzacis ir plānas, hennu uz uzacīm notur līdz pat 30 minūtēm.
Ir iespējams izvēlēties divu apakštoņu krāsas - melnu un brūnu. Tā kā esmu gaišu matu un ādas īpašniece, izvēlējos brūno apakštoni, kas manuprāt ir dabiskāks un labāk piestāv. Un es nekļūdījos. Tiek sagatavots hennas maisījums, ko meistare uzmanīgi pa uzacu līniju klāj uz uzacīm. Pēc krāsošanas paskatos spogulī: uz uzacīm esošā masa ir spilgti melnā tonī, kas liek šaubīties par dabisku iznākumu... Pēc piecām minūtēm tā no uzacīm tiek noņemta ar samitrinātu vates plāksnīti un paveras gluži cita aina! Uzacu tonis ir tumši brūns, uzacu forma ir izteikta un arī āda ir nokrāsota. Jāpiekrīt, ka rezultāts nedaudz atgādina permanento grimu. Esmu apmierināta! Un ja vēl procedūra labvēlīgi iedarbojas uz ādu un matiņiem, tad procedūra noteikti ir sevi attaisnojusi. Lai ilgāk toni saglabātu, meistare iesaka izvairīties no ūdens, acu kosmētikas noņēmēja nokļūšanas uz uzacīm, tā samazinot krāsas noturību.
Runājot par cenu, uzacu krāsošana ar hennu dārgāka kā ķīmiskā krāsošana - vidēji 3-5 reizes, svārstoties no 10-20EUR par procedūru. Tomēr, kā jau minēju šai procedūrai ir plusi, ko nespēj sniegt ķīmiskā krāsošana. Iesaku izmēģināt pie mums šobrīd jauno, bet arvien aktuālāko uzacu krāsošanu ar hennu jeb biotatuāžu.
Jāsaka, ka uz ādas krāsa pamazām izzuda nedēļas laikā, bet uz matiņiem tā saglabājas līdzvērtīgi kā ķīmiskā krāsa - līdz 4 -5 nedēļām.

Izmēģini šo procedūru pie Skaistumnīca.lv meistariem no visas Latvijas - http://www.skaistumnica.lv/lv/pakalpojumi/kosmetologs/uzacu-biotatuaza/

Vai Tev ir pieredze ar uzacu krāsošanu ar hennu?


Komentāri (0)

Vēlies komentēt? Reģistrēties vai ienāc portālā.

Šeit vēl nav komentāru!
Reģistrēties Ienākt
Top