1.Skaistumnīca.lv ir interneta portāls, kurš dod iespēju satikties skaistumkopšanas meistariem ar jauniem klientiem, tos uzrunājot ar savu darbu portfolio,  cenām, akcijām un reitingu.

2.Portālā var reģistrēties ikviens, kuru interesē skaistumkopšana: privāti skaistumkopšanas meistari vai skaistumkopšanas saloni, kuri piedāvā savus pakalpojumus, kā arī klienti, kuri izmantos skaistumkopšanas pakalpojumus.

3.Reģistrēto lietotāju pienākums ir aizsargāt savus autorizēšanās (paroles, e-pastu) datus.

4.Visi portālā publicētie materiāli ir Skaistumnīca.lv un tās lietotāju īpašums un autortiesību objekts, un tiek aizsargāts Latvijas Republikas likumdošanā noteiktajā kārtībā.

5.Portāla administrācija nenes atbildību par lietotāju izvietoto informāciju un sekām (t.sk. tiesiskajām), kuras ir radušās šīs informācijas izvietošanas rezultātā.

6.Izveidojot profilu portālā Skaistumnīca.lv, meistari apliecina, ka to sniegtā kontaktinformācija ir patiesa. 

7.Lietotāji uzņemas atbildību par sava profila, cenu, akciju, portfolio satura patiesumu un atbilstību.

8.Administrācija ir tiesīga pēc saviem ieskatiem, dzēst profilus, portfolio, akcijas, blogus, sludinājumus, ja tajos tiek ievietota nesaskaņota reklāma, uzsaukumi, saukļi vai tie tiek izcelti ar citiem speciāliem grafiskiem efektiem; vai tajos netiek ievēroti citi portāla lietošanas noteikumi. 

9.Skaistumnīca.lv reģistrētie lietotāji piekrīt, ka portālā Skaistumnīca.lv var būt publicētas reklāmas, kā arī reģistrētajiem lietotājiem var tikt nosūtītas reklāmas e-pasta vēstules no Skaistumnīca.lv.

10.Apmeklējot skaistumnica.lv, Jūs piekrītat Skaistumnīca.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.

11. Šie lietošanas noteikumi var mainīties, tie stājas spēkā ar publicēšanas brīdi portālā Skaistumnīca.lv;

Reģistrēties Ienākt
Top