Kas ir Skaistumnīca.lv?

Tikšanās vieta skaistumkopšanas speciālistiem ar saviem esošajiem un potenciālajiem klientiem. Skaistumnica.lv palīdzēs ērtāk atrast sev tuvāko meistaru, salīdzināt meistaru pakalpojumu cenas, izdevīgākās akcijas un iepazīties ar skaistuma meistaru darbu portfolio. Reģistrēšanās un portāla lietošana ikvienam ir bez maksas!

Kurš un kā var reģistrēties Skaistumnīca.lv?

1. Skaistumkopšanas meistari, kuri gatavi piesaistīt jaunus klientus.
2. Potenciālie skaistumkopšanas pakalpojumu klienti un visi, kurus interesē skaistumkopšana.

Kā es varu kļūt par speciālistu un piedāvāt savus pakalpojumus?

Spied uz reģistrācijas pogas portāla sākumlapā, reģistrējies ar Facebook pasi vai ar savu e-pastu. Ja reģistrējies ar e-pastu, reģistrāciju apstiprini, ielogojoties portālā ar e-pastā saņemto paroli.

Kā nomainīt paroli?

Ieej sadaļā Mans profils > Mani dati > Ievadi jauno paroli.

Reģistrējoties sajaucu savu lietotāja veidu: atzīmēju speciālists, nevis lietotājs, vai to var mainīt?

Jā, ieej sadaļā Mans profils > Labot profilu > veic izmaiņas sadaļā Lietotāja tips

Kā es varu sazināties un pieteikties pie skaistumkopšanas meistariem?

Lai sazinātos ar meistariem, Jums ir jāreģistrējas Skaistumnica.lv. Pēc tam izmanto meklētāju vai galvenās pakalpojumu sadaļas, lai atrastu sev vajadzīgo meistaru. Sazinies caur kontaktformu, norādot vēlamo datumu un pakalpojumu, savu komentāru. Gaidi atbildi no meistara sava profila Vēstuļu sadaļā!

Kā mainīt lietotāja vārdu?

Ieej sadaļā Mans profils > Labot profilu > veic izmaiņas sadaļā Vārds profilā

Kā sazināties ar portāla Skaistumnīca.lv administrāciju?

Sazinies caur kontatformu sadaļā Kontakti.

Kam domāta sadaļa BLOGI?

Ikviens portāla lietotājs var veidot savu blogu, iekļaujoties portāla tematikā un bloga kategorijās: par skaistumkopšanu, veidot dažādu produktu apskatus un pamācības. Lai rakstītu blogu nav jābūt Meistaram. Blogu sadaļā aizliegts ievietot nesaskaņotu reklāmu.

Kā es varu atzīmēt sev interesējošu meistaru, lai ērtāk atrastu?

Reģistrējies kā lietotājs. Meistara profilā atzīmē ikonu “Sekot”, pēc tam atrast atzīmētos favorītmeistarus var atrast sadaļā Favorīti.

 

TIKAI Speciālistiem

Kā es varu kļūt par speciālistu un piedāvāt savus pakalpojumus?

1. Spied uz reģistrācijas pogas portāla sākumlapā, reģistrējies ar Facebook pasi vai ar savu epastu. Ja reģistrējies ar e-pastu, reģistrāciju apstiprini, ielogojoties portālā ar e-pastā saņemto paroli.
2. Noformē savu profilu sadaļā Mans profils > Labot profilu.
3. !! Pievieno savu pakalpojumu cenas sadaļā Mans profils > Mani pakalpojumi, jo tikai pēc šeit norādītajiem pakalpojumiem klienti varēs sazināties un atrast Jūsu profilu.
Lai Jūsu profils būtu pamanāmāks, aizpildi pēc iespējas plašāku informācijas daudzumu: profila aprakstu, pakalpojumu cenas, akcijas un savu darbu portfolio.

Kā pievienot AKCIJAS?

Mans profils > Manas akcijas (akcija darbojas no tās ielikšanas laika) kalendārā, norādot akcijas beigu datumu. Ņem vērā, ka, pievienojot akciju, tās cenai ir jābūt zemākai nekā pakalpojumu sarakstā!

Cik daudz bilžu var pievienot sadaļā PORTFOLIO?

Drīkst pievienot neierobežotu skaitu, pie tam, jaunākie portfolio tiek rādīti portāla sākumlapā ;) Portfolio sadaļā aizliegts jebkādi papildus izcelt savu attēlu, uzliekot rāmi, uzsaukumus, saukļus vai attēlā integrēt jebkādu nesaskaņotu reklāmu. 

 

Reģistrēties Ienākt
Top